Friends Drivers

Naszym celem jest świadczenie najwyższego standardu obsługi Klienta przy zachowaniu przystępnych cen. Chcemy by Każdy z naszych klientów czuł się u nas wyjątkowo. Dzięki temu zwracamy uwagę na każdego klienta indywidualnie jedyni wśród warszawskich korporacji taxi.

 

Przyświeca nam hasło „Jesteśmy Przyjaciółmi”, które jest zapisane w naszym logo i znajduje na każdej naszej taksówce. W naszej firmie znajdą pracę jedynie taksówkarze, którzy są kulturalni, uprzejmi i rozumieją jak ważny jest każdy klient.

 

Pasażerów wozimy tylko samochodami wysokiej klasy, czystymi i zadbanymi. Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów

1/3


GODZINY NASZEJ PRACY:

 

DNI ?

Od poniedziałku do niedzieli

i ... każde święta !

GODZINY ?​

Dla Państwa pracujemy 24h każdego dnia!

 

 

O nas

Prowadzona działalność ma służyć przede wszystkim naszym Klientom. Robimy wszystko aby nie utracić zaufania naszych Klientów oraz pozyskać nowych.

 

Współpracujemy "na stałe" z kilkoma firmami w Warszawie. Zapraszamy również i Państwa do skorzystania z naszych usług poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu umówienia się z Zarządem FRIENDS DRIVERS i wynegocjowania atrakcyjnych rabatów i cen umownych zarówno dla Klientów indywidualnych jak i dla firm. Wychodzimy z założenia, że zawsze "można się dogadać". Dlatego wciąż przybywa Klientów zadowolonych z naszych usług, którzy stają się naszymi "STAŁYMI KLIENTAMI" z uzgodnionymi cenami kursów.

 

​Naszym celem jest stworzenie firmy o nowym, wyższym standardzie współpracy z Klientem. Naszej pracy przyświeca hasło "uprzejmość, solidność, punktualność oraz cenowa satysfakcja". Jesteśmy otwarci na różne spostrzeżenia, uwagi, pomysły, informacje o wszelkich nieporozumieniach, które w każdej firmie usługowej mogą wyniknąć, chcemy mieć świadomość problemów naszych Klientów by w przyszłości im zapobiegać. Stawiamy na rozwój i ciągłe samodoskonalenie oraz dostosowanie naszych usług do potrzeb rynku. Dlatego prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag.

W skrócie nasze usługi

 

​- przewóz ludzi

 

- odwożenie dzieci do szkoły/ze szkoły

 

- możliwość zamówienia stałych zleceń

 

- przejazdy VIP


- transport zwierząt


- transport przesyłek


- odprowadzanie samochodów


- zmiana opon


- odpalanie z kabli


- wynajem na wesela itp